Instytut Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Komitet organizacyjny:

dr hab. Łukasz Delong, prof. SGH, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (przewodniczący) - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr hab. Wojciech Bijak, prof. SGH, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
prof. dr hab. Maria Podgórska, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Michał Bernardelli, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Barbara Cieślik, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Marcin Topolewski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TOP